חימום מקוואות - להיטהר בדרך הבטוחה, נעימה, חמימה וחסכונית!

מקור עיקרי למגוון ההלכות הנהוגות במקווה הוא בפסוק "אך מעיין ובור מקווה מים יהיה טהור" (ויקרא י"א ל"ו). הטבילה במקווה היא הלכה עתיקת יומין עליה הקפידו נשים וגברים לאורך השנים.
המונח "מקווה" מתייחס למקום בו טובלים טבילת מצווה, ובמיוחד נשים לאחר נדתן ושבעת ימי נקיים, וכן טבילת כלים חדשים.
"יש בטבילה רמז אל הטובל שינקה נפשו מכל חטא, כמו שטבע המים לנקות כל דבר המתכבס בהם" (ספר החינוך מצוה קע"ה).

אנו בחברת "א.ב מערכות חימום מתקדמות" משווקים, מתכננים ומתקינים מערכות חימום מקוואות בכל רחבי ישראל. השירות ניתן במקצועיות ובאמינות, לצד עבודה איכותית והכרה של ההלכות הרלוונטיות.

מערכות חימום מים למקוואות מבוססות אנרגיה סולרית (קולטי שמש) ומשאבות חום

"א.ב מערכות חימום מתקדמות" מציעה מערכות חימום למקוואות המשלבות מערכת חימום מים באמצעות משאבת חום ומערכת קולטים סולארים. בטכנולוגיה זו,  המערכת משתמשת בקולטי שמש לחימום המקווה וברגע שהאנרגיה הסולארית אינה מספיקה, המערכת עוברת לשימוש בחשמל. 

טכנולוגיה מהפכנית

עד שנת 2010 מרבית החברות עבדו עם מערכות חימום המבוססות סולר יקר ומזהם. העלייה במחירי הדלק וכן ההכרה לנזק הסביבתי שינו את פני הדברים והמשק עבר לשימוש במערכות משאבות חום חשמליות.

משאבות חימום המשמשות לחימום מקוואות הינן מערכות הדומות מאוד למזגני אוויר וכוללות רכיבים זהים כדוגמת צנרת גז, מעבה, שסתום התפשטות, מאייד, מדחס ומפוח. בשנים האחרונות, אנו עדים לשימוש הולך וגובר של משאבות חום משום היתרונות הרבים המשוייכים להן.

הסיבה לכך היא שימוש בטכנולוגיה מהפכנית אשר קולטת את החום הנפלט מהמערכת לטובת חימום המים.
כתוצאה מכך נוצר מעגל חימום באמצעות אנרגיה חסכונית ויעילות אנרגטית גבוהה.

למשאבת חום יעילות רבה כיוון שמרבית החום מופק מהאוויר ורק חלק קטן מצריכת האנרגיה מגיע מהחשמל אשר מושקע בתהליך החימום.

חיסכון רב בהוצאות - הדרך הזולה והיעילה ביותר לחמם מקווה לעומת כל אלטרנטיבה אחרת

חימום מקוואות עלול להוות הוצאה משמעותית ועל כן זהו צורך מרכזי להתקין מערכת חסכונית ואפקטיבית. מערכת חימום המקווה שלנו מבוססת טכנולוגיית משאבות חום החוסכת כ- 75% מעלות החימום מול חשמל וסולר ובממוצע-60% מול חימום בגז.

יתרונות רבים

מקצועיות. איכות. מומחיות. שירות.

אנו שמים את השירות ללקוח בין הערכים הראשונים על פיהם אנו עובדים. אנו מלווים את הפרויקטים שלנו במקצועיות, אמינות ואחריות, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ואיכות ללא פשרות. חברתינו מתאימה לכל לקוח ולקוח את המערכת האידיאלית עבורו בכדי להבטיח תוצאות מושלמות, איכותיות וחסכוניות ככל הניתן.

התאמת מערכת החימום על פי צרכי הלקוח – לכל מקווה קיימת מערכת אשר מתאימה לו. המרכיב העיקרי למערכת שפועלת באופן אופטימלי נמצא עוד בשלב התכנון. בשלב זה אנו מאפיינים את גודלו של המקום, וצרכיו.
עיצוב ובטיחות מהמעלה הראשונה – בבואנו לתכנן את המערכת אנו לוקחים בחשבון את עיצובו של המקום, כמו גם, שמירה על בטיחות מירבית ובקרה קבועה. צלעות החימום של המערכת נמצאות בתוך מי הטהרה ומקרינות חום למים בצורה ישירה ולכן לא מהוות גורם בטיחותי.

סטנדרטים גבוהים של איכות המוצר – אנו מאמינים שהלקוחות שלנו הם השותפים לדרך ולכן שמנו לנו למטרה לספק את הציוד האיכותי ביותר בשוק. איתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות, ותדעו שבחרתם את הפתרון הנכון והמשתלם ביותר עבורכם – היום ובעתיד.

התקנת מערכות חימום למקוואות - אנו כאן בשבילכם

האם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור מערכת לחימום מקוואות? אנו בחברת "א.ב מערכות חימום מתקדמות" מספקים מענה מלא להתקנת מערכות לחימום מקוואות.
הניסיון הרב שצברנו עם השנים, מאפשר לנו לבצע את עבודתנו ברמה הגבוהה, האיכותית והקפדנית ביותר שיש!
אנו מנוסים בכל סוגי המערכות ומעניקים אחריות מלאה לכל עבודה.

נשמח לייעץ ולהתאים את הפתרונות המדוייקים עבורכם!